Jonas

Stebina tai, kad pranašas Jonas manė esąs … Dievas! Tai jam turėjo rimtų pasekmių. O jeigu panaši problema atsiranda ir Tavo gyvenime? Jono širdis neatranda Dievo širdies, nes ji pilna … savęs paties.
Ši istorija visų pirma mus moko, koks Dievas yra tiems, kurie nuo jo bėga, nesimeldžia, viską žino geriau ir nepastebi Dievo veikimo.
Stulbinančios kalbinės detalės (dažniausiai neatskleidžiamos vertimuose), istorinės, ir kultūrinės detalės papildo rekolekcijų apie šią labai trumpą, bet itin gilią Senojo Testamento knygą vaizdą.
Per rekolekcijas „Jonas – žmogus, kuris manė esąs Dievas” išmoksi susitikti su Dievu ten, kur vargu ar kas tikisi Jį sutikti. Atrasi, kaip neįtikėtinai Dievo širdis dalyvauja formuojant tavąją pagal Jo pavyzdį. Taip pat pamatysi, kokias duris atveria malda ir pažinsi stebinančią Dievo kantrybę.

Rekolekcijos apie Joną yra ciklo „Pagal Jo širdį” dalis. Išsamiai apžvelgdami biblinius veikėjus (Joną, Eliją, Oną) bandysime atrasti tiesą apie savo širdį tam, kad sužinotume ką nors naujo apie Dievo širdį. Taip bus įmanoma sukurti gilesnį ryšį su tuo, kas mus sukūrė, išganė ir trokšta mūsų artumo labiau nei mes Jo.

Rekolekcijas veda tėvas Mateusz Stachowski: pranciškonas, sielovadininkas pranciškonų vienuolyne Ostrudoje, atstovas spaudai Šventojo Maksimilijono Kolbės provincijoje Gdanske, internetinės pranciškonų televizijos „FranciszkanieTV” kūrėjas ir laidų rengėjas, poetas, kunigas nuodėmklausys ir dvasinis vadovas, nuo 2013 m.  egzorcistas, rekolekcijų vadovas.


Rekolekcijos vyks pranciškonų vienuolyne Vilniuje (Pranciškonų g. 1) penktadienį 18.00-20.30, šeštadienį 9.30-18.00, sekmadienį 9.30-14.00. Rekolekcijos vyks lenkų kalba su vertimu į lietuvių kalbą.

Dalyvio auka – 30 Eur.

tel. 8 647 32833, el. paštas: info@vilniauskdc.eu